Галина, раба Божа. Навернення і перемога

Галина, раба Божа. Навернення і перемога : релігійне видання. – Львів : Каменяр, 2011. – 100 с. – Обкладинка м’яка.

Галина, раба Божа. Навернення і перемога : релігійне видання. – Львів : Каменяр, 2011. – 100 с. – Обкладинка м’яка.

 

У книжці розкривається зміст таких понять, як «навернення» і «перемога», зокрема навернення людини до Бога – через пізнання Божого світу, адже людина – найдосконаліше Боже творіння. Короткі молитви, подані  вкінці видання, скріплять християн у вірі.

 

Вартість видання 5 грн.
 
Із книжки «Навернення і перемога»:

 

Навернення

Що таке навернення? Це коли туга серця перевищує всі приваби світу цього. І тебе уже не цікавлять прикраси цього світу, бо відчуваєш, що десь там… внутрішньо… далеко і близько є інший світ, звідки ти родом і який гарніший за цей. І ти починаєш шукати, шукати свою любов, можливо,  шукаєш не там і робиш не так, але хто не помиляється. І все-таки знаходиш, бо по твоєму крику і по твоїх сльозах Бог знаходить тебе, звертає увагу на тебе. Якщо ти не хрещений, то Бог приведе тебе у Свою Церкву, і ти охрестишся.

Якщо Бог у тобі, то і Світ Той у тобі. І коли будеш чути спокій у серці і в душі, то будеш знати, що ти на Правильній Дорозі. Коли ж не знатимеш горя і все твоє життя, як ковшик меду, то плач. Бо Господь, може, забув про тебе, що не дає тобі випробувань.

Бог любить нас і ми Його любимо, і коли Бог відпускає нас, то ми часто помиляємося, але Він хоче від нас тільки одного – Любові, Віри і Надії на Нього. Хіба не йдемо до батька,  коли щось болить? Так Отець Небесний хоче, щоб ми приходили до Нього і коли радісно, і коли боляче…

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Контакти

Україна, місто Львів,
вулиця Підвальна, 3,
четвертий поверх
(вхід з вулиці Валової 31)
Наша поштова адреса:
79008 м.Львів, вул. Валова, 31


Контактний телефон / факс:
+38 (032) 235-59-49
Всі контактні телефони тут!

Відвідування

Сьогодні178
Вчора1389
За тиждень2278
За місяць11772
всього відвідувань740813
GoogleFacebookTwitter