Галина, раба Божа. Тайни віри при кінці світу

Галина, раба Божа. Тайни віри при кінці світу : релігійне видання. – Львів : Каменяр, 2011. – 32 с. – Обкладинка м’яка.

Галина, раба Божа. Тайни віри при кінці світу : релігійне видання. – Львів : Каменяр, 2011. – 32 с. – Обкладинка м’яка.

 

Життя людське на Землі не вічне. А що буде наприкінці світу? Людина має думати про своє спасіння, спасіння своєї душі кожним вчинком, кожною думкою, своєю молитвою, вірою в Єдиного Бога. Такі настанови дає авторка книжки, посилаючись на Євангеліє від Св. Матвія та Об’явлення Св. Івана Богослова.

 

Вартість видання 4 грн.
 
Із книжки «Тайни віри при кінці світу»:

 

… Що буде тоді? При кінці світу, коли буде останнє випробування. Що буде в світі і що буде з кожною людиною? Уявіть собі пітьму, яка насунеться на землю, і це при зовнішньому сяєві неонових ламп та економічного благополуччя і навіть видимого зовнішнього миру. Але пітьма насунеться не зовнішньо, а на духовний стан людини, випробовуючи. І то дуже жорстоко, кожного у вірі. І в кого буде Світло Благодаті Божої, і хто буде сильним  у Вірі в Христа, в Трійцю, і хто буде в собі нести печать Духа Святого, тому ніяка пітьма не зашкодить. Бо Світло відганяє тьму. Навіть фізично: коли встає сонце, ніч утікає. Так само, коли  в людини є віра, є Світло  Благодаті Божої, то тьма від неї втікає. Тому не треба боятися, але треба і себе, і сім`ю свою укріплювати у Вірі Христовій, укріплювати думкою, молитвою, навчаючи дітей у вірі треба читати Біблію, книги святих, ходити в церкву, тобто прагнути жити Боговгодним життям, щоб у вас пробувало світло…

 І коли ви будете  в захисті Божому, в Світлі Божому, тоді цей світ, як би він не хотів, але нічого вам не зможе зробити, нічим не зможе зашкодити. Бо ви будете  з Богом і Бог буде  у вас. Ісус переміг цей світ Своїм Воскресінням, переміг тьму гріха Світлом Божої Любові, і хто буде істинно в Любові до Бога і до всіх, у Вірі Христовій,  той побачить всі капкани, хитрощі тьми і переможе тьму, бо Христос перший переміг, і ті, хто  у Вірі в Христа, теж перемагатимуть, але Віра має бути чиста, тобто не можна служити двом панам одночасно.

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 stepan 05.06.2012, 10:00
дуже добра книжка. Молодець автор, дай їй Боже здоровя.
Цитата

Контакти

Україна, місто Львів,
вулиця Підвальна, 3,
четвертий поверх
(вхід з вулиці Валової 31)
Наша поштова адреса:
79008 м.Львів, вул. Валова, 31


Контактний телефон / факс:
+38 (032) 235-59-49
Всі контактні телефони тут!

Відвідування

Сьогодні178
Вчора1389
За тиждень2278
За місяць11772
всього відвідувань740813
GoogleFacebookTwitter