Когутич I. I. Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальному судочинстві України: посібник для вивчення спецкурсу (Код товару: )

Перегляди: 357
Когутич I. I. Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальному судочинстві України: посібник для вивчення спецкурсу Когутич I. I. Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальному судочинстві України: посібник для вивчення спецкурсу
Стара ціна: 100.00 грн.
Ціна: 70.00 грн.
плюс до вартості замовленного - обробка замовлення (від 10 до 40 грн.) та Доставка за тарифами перевізника
Кількість на складі: 3
Кількість:

Виробник: інші видавництва
Когутич I. I. Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальному судочинстві України: Посібник для вивчення спецкурсу. - Львів: Тріада плюс, 2005. - 548 С.
ISBN 966-75-96-47-8
Запропонований посібник підготовлено відповідно до університетської програми з навчального спецкурсу “Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальному судочинстві України”.
Посібник містить аналіз ряду міжнародних угод, нормативних актів і двосторонніх договорів України щодо взаємної правової допомоги та співробітництва у кримінальному судочинстві.
Він буде корисний для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів і факультетів, а також для працівників правоохоронних органів.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support