Криничанка Наталка. Хто я у музиці твоїй... [ноти] : Вокальні твори; навч. -репертуар. посібник; упоряд., розшифрув. та вступ, ст. Л. Кобільник / Наталка Криничанка; М-во освіти і науки України; Дрогобиц. держ. педагог, ун-т ім. І. Франка, Ін-т муз. мистецтва, Кафедра методики муз. виховання і диригування. - Львів: Каменяр, 2016. - 43 с. : ноти.

Криничанка Наталка. Хто я у музиці твоїй... [ноти] : Вокальні твори; навч. -репертуар. посібник; упоряд., розшифрув. та вступ, ст. Л. Кобільник / Наталка Криничанка; М-во освіти і науки України; Дрогобиц. держ. педагог, ун-т ім. І. Франка, Ін-т муз. мистецтва, Кафедра методики муз. виховання і диригування. - Львів: Каменяр, 2016. - 43 с. : ноти.

ISMN 979-0-9007014-4-2

До навчально-репертуарного посібника увійшли пісні та романси піснярки-барда Наталки Криничанки, розшифровані старшим викладачем Інституту музичного мистецтва ДДПУ ім. І. Франка, лауреатом конкурсів авторської пісні та співаної поезії Лілею Кобільник. з голосу автора та з фоноальбому «Я кохаю цього чоловіка» (Львів, 2008). Твори вишукані мелодично, пронизані глибоким ліризмом та філософською задумою.
Видання адресоване студентам середніх та вищих навчальних закладів, шанувальникам камерно-вокальної музики та бардівської музично-поетичної творчості.