"Каменярівські зустрічі №44" 
на нашому youtube каналі 
Цей випуск присвячений дню працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження, який цього року припадає на 25 травня 2024 року.
Підтримка видавництва "КАМЕНЯР" на книговидання — https://www.kamenyar.com.ua/donate.html

https://www.youtube.com/watch?v=Lnf_55fVtsU

#Каменярівські_Зустрічі #Дмитро_Сапіга #Видавництво_Каменяр

 


«Каменярівські зустрічі» — директор видавництва «КАМЕНЯР» Дмитро Сапіга та наші гості розповідають про наші каменярівські книги, книговидання та інші наші новинки. Каменярівські зустрічі — це чудовий спосіб обмінюватися ідеями, знайомитися з творчістю авторів та насолоджуватися літературою на нашому youtube каналі https://www.youtube.com/@kamenyar  

Видавництво «КАМЕНЯР» щиро вітає наших працівників,
прихильників та шанувальників книги,
наших авторів і клієнтів
з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.


Це наше професійне свято, яке об’єднує людей у творенні, виробництві та любові і шануванні книги. Тяжко уявити існування людства без книг, газет, журналів. Друковане слово надихає та сприяє розвитку освіти, науки та культури і є джерелом духовності нації. Книга надихає наших воїнів на героїчний та відчайдушний захист нашої батьківщини – України.

В наш час розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації, діжіталізації – жоден із видів інформації не здатен, та неповинен замінити книгу або навіть конкурувати з нею.

Читайте книжки. Підтримуйте українське книговидання. Підтримуйте українських авторів. Купуйте наші книжки, цим Ви підтримуєте видавництво «КАМЕНЯР».